• Wpisów: 3044
 • Średnio co: 12 godzin
 • Ostatni wpis: 10 dni temu, 11:41
 • Licznik odwiedzin: 302 400 / 1631 dni
 
kamila5554
 
Ourbeautifuldream: Dorastając uczymy się, że nawet ta jedna osoba, po której byś się nie spodziewała nigdy, że Cię skrzywdzi, prawdopodobnie zrobi to.
Będziesz miała złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz silniej za każdym razem.
Będziesz tagże łamała serca, więc pamiętaj jak się czułaś, gdy Twoje było złamane.
Będziesz walczyła z najlepszą przyjaciółką.
Będziesz oskarżała nową miłość o rzeczy, które zrobił poprzedni.
Będziesz płakała, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz.
Rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie była skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutna, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.
zrbelCRSNB.png

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  cd. nigdy nigdy tego nie próbuj! Ryzykujesz na tak zwane własne ryzyko.
  5. No way. Nigdy tego nie rob. Chyba że lubisz byc porownywana z byla i caly czas o niej przypominac chlopakowi. Jeśli ty oskarzasz go o rzeczy ktore robil twoj byly to on bedzie identycznie oskarzal ciebie...i porownywal... i moze okaze sie ze byla, byla lepsza?
  6. Prawda.
  7.Cholernie trudne ale prawda :)
  POZDR :)
   
 •  
   
  1 zdanie to prawda. Dlatego ludziom nie powinno się ufać bezgranicznie, powinno się nie mówić tego co mogą wykorzystać przeciwko nam jeśli nie jest to konieczne.
  2 zdanie - bzdura. Za każdym razem złamane jest słabiej. Bo niestety ale uczymy się na błędach i każdy kolejny cios w plecy czy serce dużo mniej boli. Czasami dochodzimy do takiego stanu że już nic nie jest w stanie nas złamać dzięki ciężkim doświadczeniom uczymy się jak sobie z nimi radzić i osiągamy swoją własną nirvanę.
  3. zdanie. No tak ale zawsze trzeba to robić z wyczuciem. Nigdy nie wiadomo czy ten zakochany to nie jakiś psychol który będzie sie mścił
  4. O ile powiesz jej za dużo i będzie w stanie Cię skrzywdzić. W innym wypadku odwrócisz się na pięcie i prychniesz z pogardą i zapomnisz o osobie. No chyba ze będziesz na tyle glupia ze będziesz dopuscisz ja do swojego zycia prywatnego np bedziecie spedzac wieczory we 3 ty twoj chlopak i ona- karynalny blad ktory rozerwie ci serce jak seria z kalasznikowa nigdy tego